BNKS aktualitātes

Meklē palīdzību? Sazinies ar mums

BNKS turpina sadarbību ar Bill.me

SIA “Bauskas novada komunālserviss” turpina sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me.

Lietojot Bill.me, visiem SIA “Bauskas novada komunālserviss” Bauskas un Rundāles apvienību klientiem ir iespēja saņemt rēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem elektroniski, veikt rēķinu apmaksu, nodot skaitītāju rādījumus, saņemt ziņojumus un ātri sazināties ar uzņēmumu aktuālo jautājumu risināšanai.

Papildus tiešsaistes vietnei ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne, kas nodrošina lietotājiem pilnu Bill.me funkcionalitāti un iespējas.

Bill.me ir ērts rēķinu saņemšanas un apmaksas tiešsaistes rīks, kas nodrošina ātru informācijas apmaiņu. Tas ir Latvijā izveidots produkts, kas spēj apvienot pakalpojumu sniedzēja un patērētāja vajadzības, piedāvājot ērtu un efektīvu rīku. Lielākā daļa Bill.me lietotāju par vienu no ērtākajām priekšrocībām uzskata iespēju iesniegt skaitītāju rādījumus tieši mobilajā lietotnē.  Vietni izmanto daudzviet Latvijā, piemēram, Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Sigulda, Dobelē, Aizkrauklē, Jelgavā.

Ikviens SIA “Bauskas novada komunālserviss” Bauskas un Rundāles apvienību klients var kļūt par Bill.me lietotāju. Visi  klienti, kas jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, saņems reģistrācijas saiti savā e-pastā.

SIA “Bauskas novada komunālserviss”aicina klientus, kas pašreiz neizmanto e-pastu saziņai ar uzņēmumu, uz e-pasta adresi norekini@bnks.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

Reģistrācija, rēķinu saņemšana un rādījumu nodošana Bill.me vietnē ir BEZ MAKSAS.

Uzmanību! Iecavas un Vecumnieku klientiem pagaidām šī iespēja tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me nav pieejama

Informatīvais materiāls pieejams šeit

atgriezties uz jaunumu sarakstu