Ūdens skaitītāju maiņa

Meklē palīdzību? Sazinies ar mums

SIA “Bauskas novada komunālserviss” vērš savu klientu uzmanību uz Konkurences padomes viedokli, kas saistīts ar ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu dzīvokļos, to maiņu un plombēšanu.

Lai nekropļotu konkurenci, Konkurences padome iesaka publisku personu kapitālsabiedrībām, kāda ir arī SIA “Bauskas novada komunālserviss”, atturēties no tādu pakalpojumu sniegšanas, ko spēj nodrošināt privātā sektora uzņēmumi (nav konstatējama tirgus nepilnība). To, vai ūdensskaitītāju uzstādītāju tirgū ir vai nav konkurence, vislabāk lemt pašiem dzīvokļu īpašniekiem, taču respektējot Konkurences padomes ieteikumu, SIA “Bauskas novada komunālserviss” aicina klientus, kam nepieciešams uzstādīt vai nomainīt ūdens skaitītājus, pirms vērsties pie mums, pārliecināties, vai šādu pakalpojumu nav iespējams pasūtīt “brīvajā tirgū”.

SIA “Bauskas novada komunālserviss” nav slēgusi līgumus ar citiem komersantiem par pakalpojumu, kas saistīts ar ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšanu, maiņu un plombēšanu, tādēļ atrast to speciālistu, kas prot un var nomainīt ūdens skaitītāju un pie reizes to arī noplombēt, ir katra paša ziņā. Ūdens patēriņa skaitītāja maiņa un plombēšana nav nekāda raķešzinātne, un to patiesībā spēj izdarīt jebkurš, kuram ir nelielas iemaņas rīkoties ar uzgriežņu atslēgām. Arī tīmekļa vietnē youtube ir atrodamas video pamācības, kā nomainīt ūdens skaitītājus, un lai gan komentāri nav latviešu valodā, saprast var labi.

Protams, SIA “Bauskas novada komunālserviss” centīsies atturēties no minēto pakalpojumu sniegšanas, taču ja nevienu citu atrast neizdodas (tirgus tomēr ir nepilnīgs), esam gatavi šo pakalpojumu sniegt arī mēs. Informācija par cenām atrodama šeit

Priekš tiem, kas izvēlēsies skaitītājus uzstādīt vai mainīt paši, izmantot draugu vai paziņu santehniķa talantu, vai šī darba veikšanai piesaistīt citus komersantus, esam sagatavojuši nelielu instrukciju kā informēt SIA “Bauskas novada komunālserviss” par veiktajam darbībām ar ūdens patēriņa skaitītāju, kā arī skaitītāja maiņas aktu.