BNKS aktualitātes

Meklē palīdzību? Sazinies ar mums

Iecavā viens rēķins

Turpinot norēķinu sistēmas sakārtošanu, Iecavas apvienības klientiem par 2023.gada decembri tiks izrakstīts viens pakalpojumu rēķins, kurā tiks ietverti gan pakalpojumi, ko savulaik nodrošināja SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība”, gan centralizētie siltumapgādes pakalpojumi, kurus nodrošināja SIA “Iecavas siltums”.

Iecavas apvienības klientiem, kas SIA “Bauskas novada komunālserviss” rēķinu apmaksu veic ar pārskaitījumu internetbankā. Turpmāk aicinām maksājumus veikt tikai uz rēķinā norādīto kontu – LV73HABA0551030958969 Swedbank AS, un necensties meklēt citus uzņēmuma norēķinu kontus.


Apvienojot iesniegto informāciju par ūdens skaitītāju rādījumiem dzīvokļos, konstatēti vairāki gadījumi, kad ir iesniegti atšķirīgi dati par ūdens patēriņu un ūdens uzsildīšanu. Iemesls tam ir vienkāršs – vienam no pakalpojumu sniedzējiem iepriekš nav iesniegta informācija par ūdens patēriņu un aprēķins nav veikts. Rēķinā par 2023.gada decembri šī situācija tiks sakārtota. Tiem klientiem, kam minētā atšķirība tiks konstatēta, uzsildītā ūdens daudzums būs lielāks.

Turpmāk šāda situācija nebūs iespējama. Klientiem būs tikai vienreiz jāiesniedz informācija par aukstā un karstā ūdens skaitītāja rādījumiem, saskaņā ar ko tiks aprēķināta maksa gan par ūdens piegādi, gan uzsildīšanu.

atgriezties uz jaunumu sarakstu