BNKS aktualitātes

Meklē palīdzību? Sazinies ar mums

Skaitītāju rādījumu iesniegšana

Ir pagājuši vairāk kā 3 mēneši no brīža, kad SIA “Bauskas novada komunālserviss” ir sācis nodrošināt ūdenssaimniecības pakalpojumus visā Bauskas novada. Gan Kapitālsabiedrības tīmekļa vietnē, gan sanāksmēs ar iedzīvotājiem, tika sniegta informācija, par pāreju uz vienotu skaitītāju rādījumu iesniegšanas termiņu – no 25.datuma līdz beidzamajai mēneša darba dienai.

Lai neradītu šoku un ļautu klientiem pierast pie jaunās kārtības, piemērojām pārejas periodu līdz pat šim brīdim. Par novembri dažs iesniedza rādījumus tikai 10.decembrī. Nu pārejas periods ir beidzies! Lai nodrošinātu savlaicīgu datu ievadīšanu norēķinu sistēmā un rēķinu izrakstīšanu, tos nepieciešams iesniegt līdz mēneša beigām. Tiesa, vēl vienu izņēmumu pieļaujam gadu mijā, kad klientu rādījumus varēs iesniegt līdz pat nākamā gada pirmās darbadienas rītam.

Tātad, skaitītāju rādījumi par 2023.gada decembri ir iesniedzami līdz 2024.gada 2.janvārim, plkst. 8:00,(SMS, WhatsAPP, e-pastā, pašapkalpošanās portālos) vai līdz 2023.gada 29.decembrim, plkst. 14:00, pa tālruni 8889.

Skaitītāju rādījumi, kas tiks iesniegti pēc norādītā termiņa, visticamāk netiks ņemot vērā, sagatavojot rēķinus par decembri, un ūdens patēriņš tiks noteikts kā vidējais par beidzamajiem 6 mēnešiem.

atgriezties uz jaunumu sarakstu